Hawaii

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Hawaii parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Havajai

Havajai yra izoliuota vulkaninė salynas centrinėje Ramiojo vandenyno dalyje. Salos yra gerai žinomos dėl laukinių peizažų uolų, krioklių, tropinių augalų ir auksinių, raudonų, juodų ir net žalių smėlio paplūdimių. Honolulu yra sostinė ir labiausiai populiarus miestas, įsikūręs Oahu mieste.

Jie taip pat yra viena iš dviejų valstybių, turinčių Aliaskos nepriklausymą vadinamosioms gretimoms JAV.

Pagrindinės salyno salos yra aštuonios: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui ir Havajai. Paskutinis taip pat yra didžiausias ir dažnai vadinamas „Didžioji sala“, kad būtų išvengta painiavos su valstybe.

Havajai yra 50-oji Amerikos valstybė ir naujausia valstybė, kuri buvo pridėta 1959 m. Havajai yra vienintelė Amerikoje esanti valstybė, kurią sudaro tik salos.

Salose yra šiek tiek daugiau nei milijonas gyventojų, tai 8-oji mažiausia Amerikoje ir 11-oje mažiausiai gyventojų.

Tai, kad gyventojai nėra dideli, iš dalies gali būti dėl didelių pragyvenimo išlaidų ir aukštų mokesčių, susijusių su Havajais. Gyventojai moka beveik tris kartus daugiau nei šalies vidurkis.

Vasario mėn. Darbo ir pramoninių santykių departamentas pranešė, kad vasario mėn. Havajai pridėjo 2 300 darbo vietų, o nedarbo lygis - 2,1%. Tai vienas mažiausių nedarbo lygis šalyje.

 Ką šis brangus nekilnojamojo turto derinys parduodamas Havajai, brangios pragyvenimo išlaidos ir mažas Havajų nekilnojamojo turto rinkos gyventojų skaičius 2018 m.? Ar tai yra pirkėjų ar parduodamų nekilnojamojo turto rinka Havajai? Ar Havajų nekilnojamojo turto rinka važiuoja svarbia banga, ar tai yra ant katastrofos slenksčio?

Šimtą JAV metropolinių zonų reitingas Honolulu mieste užima 67 vietą pagal numatomą namų pardavimų ir kainų augimo rodiklį. Pastaraisiais metais jis užregistravo 3,11 proc. Kainų ir Havajų pardavimo turto augimą - 1,43 proc.

Nekilnojamojo turto pardavimo kainos Havajuose, vieno šeimos namų kainos Oahu išaugo 2,7% nuo 2016 m. Iki 2017 m., Ir ekspertai prognozuoja, kad vidutinė kaina gali padidėti 2018 m.

Havajų nekilnojamojo turto rinka jau seniai yra nuolatinė šventė ar badas. Tai puikiai tinka itin turtingiems ieškantiems geriausių pardavimo vietų Havajai, tačiau dažnai gali būti mažai galimybių gyventojams, daugiausia dirbantiems paslaugų ir svetingumo pramonėje. 2018 m. Galėtų pasikeisti, nes daugiau investuotojų kreipiasi į Havajus priklausančias savybes, kurios yra mažesnės nei tik du ir trys šimtai kvadratinių metrų.

Geriausios vietos gyventi Havajuose yra Honolulu, tai yra didžiausias Havajų miestas, o jo pavadinimas reiškia „apsaugotą uostą“ ir turi didžiausią bet kurio šalies miesto gyvenimo lygį ir žemą nusikalstamumo lygį. Miesto padėtis leidžia veikti kaip turizmo vartai kitoms saloms.

 Paia yra mėgstamiausia vieta daugeliui Havajų, nes tai yra mažiau turistų ir autentiškesnis miestas.

Dėl mažos „Paia“ rinkos sunkiau prognozuoti, kad Honolulu rinka, kurioje užfiksuotas mažas, bet pastovus augimas.

Havajai gali laisvai mėgautis dar vienais metais, kai Havajuose parduodamos savybės vidutiniškai auga, ir tai bus viena iš brangiausių vietų šalyje.

  •  
    Persikėlimas į Havajus. Ekspatriata ir gyvena Havajuose

        Kas iš jūsų niekada net svajojo praleisti savo gyvenimą? Galbūt vienoje iš tų nuostabių vietų, kur neįmanoma būti ekstaziu. Ir jei mes pasakėme, kad nekilnojamojo turto pirkimas vienoje iš šių vietų gali būti kasdienio monotonijos sprendimas? Taip, šiandien mes Realigro sukūrėme nedidelį, ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 10574

Parduoda Namas, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

4,044,934.15EUR
Parduoda
Namas

790 m²
Sumažinta nuo $ 8.000.000. Asmeninis įkrautų prieplaukos / Golf bendruomenės.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB